Поради щодо зберігання спокою під час карантину


1. Припини безперервно стежити за новинами.

Чи не приділяй весь вільний час на прочитання і перегляд контенту, який не робить позитивного впливу на твій стан. Найкраще вибрати певні години, коли можна заходити на новинні сайти.
2. Ретельно вибирай джерела.
Пам'ятай, що не все, що попадається на просторах Інтернету - це правдива інформація. Важливо враховувати велику кількість дезінформації в медійному просторі. Краще джерело справжньої інформації - урядові сайти і сайт Всесвітньої організації охорони здоров'я. 


3. Роби перерви в користуванні соцмережами.
Заблокуй і отпишись від сторінок, які змушують тебе хвилюватися. Не читай нічого під хештегом і заголовками, пов'язаними з "коронавірусом". Найкраще тимчасово відмовитися від соцмереж і телевізора і зайнятися хобі, яке надає заспокійливий ефект (малювання, читання, йога). 

4. Мій руки, але не впадай у крайнощі
Засоби масової інформації постійно транслюють одну і ту саму рекомендацію - потрібно ретельно мити руки. Багато борються із залежністю від миючих і дезінфікуючих засобів, а наполеглива рекомендація викликає нав'язливу боязнь зараження. 

5. Спілкуйся з людьми
Якщо доводиться сидіти в самоізоляції, постарайся частіше спілкуватися з друзями і близькими по телефону або по відеозв'язку. Підтримуйте один одного і діліться думками та переживаннями. Разом з сім'єю  можна грати в ігри і дивитися фільми.  

6. Знімай стрес і нервове виснаження
Розпізнавши тривогу, яка затуманює думки, зупинись і зроби кілька глибоких вдихів і видихів. Сконцентруй увагу на своєму диханні і даному моменті. Коли тривога піде, повернися до своїх попередніх справ.

  •  За словами експертів з організації Mind, необхідно частіше дихати свіжим повітрям і отримувати достатню кількість сонячного світла. 
  • Дотримуйся водний баланс, правильно харчуйтеся і займайся спортом, адже це універсальний рецепт панацеї від різних хвороб.




Комментарии